Přeskočit navigaci.

Vedení

Ve vedení našeho sdružení jsou zkušení výchovní pracovníci, absolventi školení akreditovaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a mnohaletou praxí v činnosti pro děti a mládež, ve vedení táborů a v pořádání dětských zotavovacích akcí.

Pro každou konkrétní dětskou akci pořádanou naším sdružením (tábory, víkendovky, jednodenní akce) je určen její hlavní vedoucí, který se stará o její řádný chod, personální zabezpečení a program. Hlavní vedoucí našich akcí jsou obvykle členové vedení našeho sdružení nebo jiní zkušení výchovní pracovníci z našich řad s odpovídající odbornou a praktickou připraveností.

Mgr. Josef Valter – předseda a ředitel sdružení

josef_valter

Dlouholetý táborový pracovník, oddílový vedoucí (10×), vychovatel na ŠvP a sportovní instruktor, organizátor dětských táborů, 10× ve vedení tábora. Pravidelně jezdí jako zástupce hlavase na Záchrannou misi (od jejího počátku). Kromě dětských táborů se ve svém volném čase celoročně aktivně věnuje neziskovému sektoru. Je předsedou Revizní komise České rady dětí a mládeže. V roce 2000 získal ministerstvem školství akreditované osvědčení pro hlavní vedoucí od Institutu dětí a mládeže. Rekreačně sportuje, zajímá se o historii a rád cestuje. V pracovním procesu je právník.

Při dětských akcích pořádaných sdružením (tábory, víkendovky, jednodenní akce) se obvykle stará o celkový chod akce, vedení kolektivu výchovných pracovníků a celotáborovou hru.

Jako ředitel sdružení se celoročně aktivně stará o jeho organizaci a řádný chod všech našich akcí i celého sdružení v průběhu roku.

josef.valter@detibezhranic.cz

Martin Škoda DiS – místopředseda sdružení

martin_skoda

Dlouholetý táborový pracovník, oddílový vedoucí (6×), organizátor dětských táborů, 11× ve vedení tábora. Pravidelně jezdí jako hlavas na Záchrannou misi (od jejího počátku). V roce 2005 získal akreditaci pro hlavní vedoucí od MŠMT, v roce 2008 získal ministerstvem školství akreditované osvědčení pro hlavní vedoucí. Mimo akce pro děti se rekreačně věnuje volejbalu, lyžování a bruslení a informačním technologiím.

Při dětských akcích pořádaných sdružením (tábory, víkendovky, jednodenní akce) se obvykle stará o celotáborové aktivity (celotáborová hra, apod.) a zastřešuje oddílové programy.

Ve sdružení se dále celoročně aktivně věnuje zejména odborné přípravě a školení našich výchovných pracovníků.

martin.skoda@detibezhranic.cz

Martin Půlpán – člen představenstva

Martina jsem si vychovali od praktikantských let, pak byl mnoho let oddílovým vedoucím a nyní je členem vedení našeho sdružení. Vždy byl jedním z nejlepších vedoucích s příkladným přístupem k práci s dětmi i k přípravě všech jemu svěřených činností. Martin je spolutvůrcem táborů „Léto bez hranic“, 3 x hlavní vedoucí tábora Léto bez hranic 3, který vede s úžasnou vedoucí a organizátorkou Zuzkou Davidovou. Martin získal v roce 2008 Ministerstvem školství akreditované osvědčení pro hlavní vedoucí. Martin je příkladem pro ostatní vedoucí, je pověstný svojí přesností, spravedlností vždy a ke všem a jemu vlastní odpovědností. Kromě našeho sdružení se ve svém volném čase celoročně věnuje neziskovému sektoru jako předseda Rady dětí a mládeže hl. m. Prahy. V roce 2009 dokončil právnická studia a nyní pracuje jako právník. Rekreačně hodně sportuje, v létě volejbal, v zimě lyžování.

Ve sdružení se věnuje zejména vztahům s ostatními organizacemi dětí a mládeže, dohlíží na odbornou přípravu a školení našich výchovných pracovníků, zajišťuje veškerý táborový textil a stará se o zajištění naší první klubovny.

Standa Vlk – člen představenstva

Standa je všehoschopným (v dobrém) odchovancem našich táborů a víkendů v pozici praktikanta, vedoucího, zdravotníka, záchranáře a zástupce hlavního vedoucího. Nyní je členem vedení sdružení. Je spolutvůrcem táborů „Léto bez hranic“, hlavasem Léta bez hranic 2. Standa získal v roce 2008 Mnisterstvem školství akreditované osvědčení pro hlavní vedoucí. Správně namotivován umí podat skvělý výkon takřka v čemkoli (včetně psaní dlouhých emailů, programů a prezentací). Standa se podílí jako lektor záchranář na projektu zdravotní osvěty v Kurzech praktické záchrany (www.czkpz.cz). Je součástí vlčí směčky našeho sdružení (s bratry: Radkem (záchranář) a Danem (vedoucí)). Jeho vlastní stručný popis: „spolustavitel brzy ztroskotaného UFA, BENGAL maniak a velký potápěč. Standa je student VOŠ, záchranářem a lektorem první pomoci.

Ve vedení se věnuje zejména odborné zdravotní přípravě našich vedoucích, koncepci a lektorování záchranářství na táborech a víkendovkách a vedení Záchranářských týmů.

Zuzana Davidová

Zuzka je všestranná vedoucí s mnohaletými zkušenostmi, schopná pracovat s dětmi všech věkových kategorií, stejně jako se podílet na přípravě i organizaci jakýchkoli našich akcí. Jako oddílačka byla obvykle vedoucí středních nebo nejstarších dětí nyní je členem vedení našeho sdružení. Zuzka je spolutvůrce táborů „Léto bez hranic“, 3 x zástupkyně hlavního vedoucího tábora Léto bez hranic 3. Je odpovědná, přátelská a obětavá a svým věčným optimismem, dobrou náladou a chutí bavit děti i vedoucí je nám příkladem a povzbuzením. Zuzana dokončuje studium na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Z naší fotogalerie Spřátelené weby:

místo pro reklamu, zájemci piště na

zimnitabory@seznam.cz


 

 

 

Anketa

Jaké tábory Vás zajímají nejvíce?

dětské zimní tábory v ČR - Krkonoše (2997/28%)
 
dětské zimní tábory v ČR - Šumava (2556/23%)
 
dětské zimní tábory Alpy (2761/25%)
 
zimní tábory pro rodiče s dětmi (2581/24%)
 

Celkem hlasovalo: 10895

Seznam všech anket

Zaregistrujte se

k zasílání informací o našich akcích přímo na Váš email. Více informací

Novinky

28. 10. 2016

Zimní tábory 2018

Zimní dětské tábory  a Tábory pro rodiče s dětmi 2018 jsou otevřeny. Pro rok 2018 jsme připravili tyto zimní tábory:

- dětské zimní tábory v ČR - Jizerské hory

- dětské zimní tábory Alpy - Hinterstoder

- zimní tábory pro rodiče s dětmi - Jizerské hory

- zimní tábory pro rodiče s dětmi - Alpy

více informací naleznete zde.

Více informací >>

10. 11. 2015

ZIMNÍ TÁBORY 2016

Zimní dětské tábory  a Tábory pro rodiče s dětmi 2016 jsou otevřeny. Pro rok 2016 jsme připravili tyto zimní tábory:

- dětské zimní tábory v ČR - Krkonoše

- dětské zimní tábory - Alpy

- zimní tábory pro rodiče s dětmi - Jizerské hory

- zimní tábory pro rodiče s dětmi - Alpy

více informací naleznete zde.

2. 12. 2014

ZIMNÍ TÁBORY 2015

Zimní tábory pro děti i tábory pro rodiče s dětmi 2015 jsou otevřeny. Pro rok 2015 jsme připravili tyto zimní tábory:

- dětské zimní tábory v ČR - Krkonoše

- dětské zimní tábory - Alpy

- zimní tábory pro rodiče s dětmi - Krkonoše a Jizerské hory

více informací naleznete zde.

Vypsat všechny novinky

Naši partneři:

místo pro reklamu, zájemci piště na

zimnitabory@seznam.cz

Doporučujeme